Informácie týkajúce sa vrátenia tovaru:

 1. Tovar je potrebné vrátiť na našu adresu: AVION Shopping Park - značková predajňa Heavy Tools  – 821 04 BRATISLAVA, Ivanská cesta 16.

 2. Priložte kópiu faktúry alebo storno formulára a číslo bankového účtu.

 3. V každom prípade je potrebné vyplniť aj online formulár, ktorý nájdete v hornej časti tejto stránky.

 4. Ak chcete tovar vrátiť osobne, môžete tak urobiť v našej značkovej predajni v Avione Bratislava. Prineste si však so sebou kópiu faktúry! Poslaný/osobne odovzdaný tovar v Avione bude preposlaný do centrálneho skladu v Maďarsku, kde po jeho prijatí, kontrole a       následnom spárovaní v systéme Vám bude zaslaná platba.  

Informácie týkajúce sa výmeny tovaru:

1. V predajni nie je možná priama výmena tovaru objednaného cez náš e-shop. Výmenu tovaru môžete zrealizovať online, po vyplnení formulára v hornej časti tejto stránky.

2. Výmena je možná len na rovnaký produkt v inej veľkosti alebo farbe. Po zadaní e-mailovej adresy, z ktorej ste objednávku poslali a čísla objednávky sa Vám načítajú údaje z objednávky. Po kliknutí na produkt, ktorý chcete vymeniť, sa Vám zobrazia možnosti, z ktorých si môžete vybrať inú veľkosť alebo farbu. 

3. Po zaslaní požiadavky pre výmenu tovaru pošleme takto vybraný produkt kuriérskou službou GLS a kuriér pri doručení od Vás vyzdvihne pôvodne objednaný tovar. Hodnota zásielky pri výmene je 6 EUR. 

Na vrátenie alebo výmenu bude prijatý len nepoškodený tovar v pôvodnom obale. V prípade reklamácie kvality tovaru nám pošlite e-mail na informacie@heavytools.sk s uvedením čísla objednávky a s priloženou fotodokumentáciou o chybe tovaru.

Prosíme o dodržiavanie vyššie uvedených podmienok, pretože sú nevyhnutné pre bezproblémový proces vrátenia alebo výmeny tovaru!

Urobíme všetko pre to, aby sme našim zákazníkom počas procesu vrátenia a výmeny pomohli.

V prípade ďalších otázok, nás kontaktujte prostredníctvom ktoréhokoľvek z nižšie uvedených kontaktných údajov:

Zákaznícky servis:

E-mail: informacie@heavytools.sk

Telefón: + 421 233 070 825 - pracovné dni 8:00-14:30 hod.

Za porozumenie Vám Ďakujeme!