Podmienky použitia karty stáleho zákazníka

hlavná stránka | podmienky použitia karty stáleho zákazníka

Podmienky použitia karty stáleho zákazníka

Požiadajte o kartu stáleho zákazníka teraz!

Registruj sa, alebo keď už si našim zaregistrovaným zákazníkom, zmeň svoju registráciu a hneď, ako dosiahneš pásmo súhrnnej hodnoty nákupov oprávňujúcich na poskytnutie 5% -ej zľavy, Ti pošleme poštou Tvoju kartu. 
K registrácii alebo zmene údajov kliknite sem >>

Nahliadnutie do výkazu salda stáleho zákazníka >>

Podmienky použitia Karty stáleho zákazníka Heavy Tools

Našim stálym zákazníkom sa môžeš stať už pri prvom nákupe! V značkových obchodoch siete Heavy Tools, ako aj v našom webshope si každý môže požiadať o kartu stáleho zákazníka (vernostnú kartu) zadaním mena, adresy a telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy. Pomocou tejto karty si môžeš už pri nasledujúcej príležitosti, v závislosti od súhrnnej hodnoty nákupu, nakúpiť naše výrobky so zľavou. V závislosti od súhrnnej hodnoty poskytujeme nasledujúce zľavy:

0 – 99,99 EUR

 

0 %

zľava

100 – 199,99 EUR

 

5 %

zľava

200 – 299,99 EUR

 

6 %

zľava

300 – 399,99 EUR

 

7 %

zľava

400 – 499,99 EUR

 

8 %

zľava

500 – 599,99 EUR

 

9 %

zľava

nad 600 EUR

 

10 %

zľava

To, že práve do ktorého pásma patríš, si môžeš overiť v bode Zostatok na karte stáleho zákazníka zadaním svojho čísla karty.

Upozornenie: zákaznícku zľavu vieme poskytnúť iba z plnej ceny tovaru, zľavy nie sú zlúčitelné.

Ak ešte stále nemáš pocit, že túto kartu potrebuješ, tu sú ďalšie argumenty:

  • V prípade, ak pri nasledujúcom nákupe dosiahne súhrnná hodnota vášho nákupu vyššie pásmo, poskytneme Ti vyššiu zľavu už aj na tento nákup.
  • Našim stálym zákazníkom pravidelne poskytujeme špeciálne zľavy (vyššie ako základné zľavy poskytované pre stálych zákazníkov).
  • Karta stáleho zákazníka nemá ohraničenú dobu platnosti, hodnota predchádzajúcich nákupov sa nikdy nevynuluje.
  • V našom webshope a značkových predajniach si každý stály zákazník, zadaním čiarkového kódu karty stáleho zákazníka, môže stiahnuť informácie o stave svojho salda.
  • Karta stáleho zákazníka nie je vystavená na meno, preto ju môžeš používať nielen Ty, ale napríklad aj Tvoji priatelia.

HEAVY TOOLS WEBSHOP – http://heavytools.sk

Premium Sport, s. r. o. si vyhradzuje právo jednostranne meniť obchodné podmienky. O zmene obchodných podmienok bude svojich stálych zákazníkov informovať do jedného týždňa na nimi uvedenej e-mailovej adrese.