Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

Cena za doručenie tovaru


Koľko stojí doručenie tovaru?

V prípade ak hodnota nákupu dosiahne 70 Eur, preberáme náklady za doručenie na seba. Ak celková objednávka nedosahuje 70 Eur, účtujeme poplatok za dodávku a balenie 8 Eur.

Cena za doručnie zahrňuje v sebe náklady na balenie a dopravu.

Doručenie tovaru

Akým spôsobom mi bude doručený objednaný tovar?

Tovar dodá kuriérska služba GLS na vami uvedenú adresu. Vo väčšine prípadov bude balík dodaný do 4 až 7 pracovných dní, môže sa však stať, že zásielku dokážeme podať len o niekoľko dní neskôr. Pri objednávkach na dobierku je možná aj platba kreditnou kartou.

V určitých obdobiach môže dodávka objednaného tovaru trvať aj viac ako obvyklých 7 pracovných dní.

V ktorej časti dňa prichádza kuriér?

Kuriér môže prísť s balíkom počas pracovných dní. Žiaľ presný čas (hodinu) dodania tovaru nevieme vopred určiť. Zásielka bude doručená v pracovnej dobe a preto je vhodné uviesť takú adresu, na ktorej sa v priebehu dňa zdržuje osoba oprávnená k jej prevzatiu (napr.: zamestnanie, doma žijúci príbuzný, atď.).

Ako mám postupovať v prípade, ak objednaný tovar nedostanem v stanovenom termíne?

Informujte sa u našej služby zákazníkom na e-mailovej adrese informacie@heavytools.sk alebo na telefónnom čísle +421233070825


Výmena, vrátenie tovaru


Čo mám urobiť ak nesedí rozmer, alebo z iných dôvodov chcem tovar vymeniť?


Do 3 pracovných dní od prevzatia tovaru pošlite písomné oznámenie na e-mailovú adresu informacie@heavytools.com kde budete mať možnosť dohodnúť výmenu.

Môžete si vybrať z viacerých riešení:

1.
V prípade výmeny alebo chybného tovaru kontaktujte, prosím, našu službu pre zákazníkov na tel.: +421233070825 alebo e-mailom: informacie@heavytools.sk

V prípade, že po dohode s našou zákazníckou linkou zvolíte možnosť výmeny tovaru, pošlite tovar na vlastné náklady v pôvodnom balení a s etiketou späť na adresu:  AVION Shopping Park, Heavy Tools Brand Store – 821 04 BRATISLAVA, Ivanská cesta 16.


  
2. V prípade, že naša služba zákazníkom z akéhokoľvek dôvodu nevie vyriešiť výmenu, na vlastné náklady pošlite výrobok v pôvodnom balení a s etiketkou späť na našu adresu a my prevedieme protihodnotu výrobku po jeho prijatí na váš bankový účet.
    
Na našej podstránke "výmena tovaru" s niekoľkými kliknutiami môžete určiť, ktorú možnosť zvolíte, a ľahko a rýchlo zvolíte náhradný produkt!  www.heavy-tools.sk/vymena

Náklady spojené s odoslaním tovaru sú 8 Eur . Po vyplnení formulára na výmenu tovaru, zašleme náhradný tovar na Vami zadanú adresu. Pri doručení odovzdáte tovar na výmenu kuriérskej službe GLS.


V prípade, keď zistíte, že je tovar dokázateľne chybný a chyba vznikla už pred prevzatím zásielky, tovar vymeníme zdarma.


V prípade, keď pri preberaní zásielky nájdete zásielku poškodenú, hneď informujte o tom hneď Kuriéra, ktorý spíše zapisnicu. Reklamáciu doručenia tovaru nemôžeme prijať bez tejto zápisnice.